Wynajem samochodów - Rzeszów-Jasionka - lotnisko – szybki wynajem aut na lotnisku. Bez kaucji!

Przylatują Państwo do Rzeszowa? Z wypożyczalnią Target Auto możecie odebrać samochód bezpośrednio w terminalu – z minimalną ilością formalności, bez limitu kilometrów i z gwarancją rezerwacji, nawet w przypadku opóźnienia lotu. Zachęcamy do rezerwacji!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Najwygodniejszy wynajem samochodów w Rzeszowie – dostępny przez całą dobę!

Nasza wypożyczalnia aut w Rzeszowie jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy minimum formalności i maksymalny komfort użytkowania auta – w przystępnej cenie!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Rzeszów-Jasionka – gdzie jesteśmy?

Międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka znajduje się 14 km od centrum stolicy woj. podkarpackiego. Jest to 7 największe lotnisko w Polsce obsługujące połączenia rejsowe i czarterowe. Nasza wypożyczalnia działa bezpośrednio przy terminalu, a odbiór i zwrot aut są możliwe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Po przylocie wystarczy zadzwonić do przedstawiciela Target Auto, który zawiezie Państwa do podstawionego w pobliżu lotniska pojazdu i przekaże do niego kluczyki – cała procedura trwa zaledwie kilka chwil.

Mają Państwo dodatkowe pytania? Chętnie odpowiemy!

Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naszej oferty lub procedur odbioru i zwrotu samochodów na lotnisku. Telefonicznie można również zarezerwować auto w Rzeszowie.

Wynajem samochodu w Rzeszowie – tanio i bez kaucji

Dbamy o to, aby wynajem samochodów stał się przystępną i wygodną usługą. Dlatego oferujemy przystępne ceny i nie pobieramy kaucji od naszych klientów. Procedura jest niezwykle prosta – wystarczy zarezerwować pojazd przez formularz online lub telefonicznie.