Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku – szybki wynajem aut na lotnisku!

Wygodna, tania i szybka wypożyczalnia samochodów na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie – to właśnie Target Auto! Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu krótkoterminowego od razu po przylocie. Gwarantujemy przystępne ceny, profesjonalną obsługę i możliwość odbioru oraz zwrotu auta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem auta na lotnisku w Gdańsku – z Target Auto najkorzystniej!

Wypożyczalnia samochodów Target na lotnisku w Gdańsku oferuje unikalny zestaw korzyści. To dzięki temu nasi klienci chętnie wracają i polecają nas znajomym!

Wypożyczalnia aut na lotnisku w Gdańsku – co warto wiedzieć?

Lotnisko Lecha Wałęsy oddalone jest o około 17 km od centrum Gdańska, ok. 21 km od centrum Gdyni oraz ok. 20 km od centrum Sopotu. Dlatego nasza wypożyczalnia aut na lotnisku z powodzeniem obsługuje całe Trójmiasto.

Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Gdańsku, można go odebrać od razu po wyjściu z samolotu. Po przylocie kontaktujecie się Państwo telefonicznie z naszym pracownikiem, który zabierze Państwa z lotniska na miejsce odbioru samochodu.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji


Interesują Państwa szczegóły oferty? Chcecie dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail

Wynajem samochodów w Gdańsku (lotnisko) – jak to działa

Target zapewnia wyjątkowo prostą i szybką procedurę wynajmu. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również czas. Wystarczy, że wybiorą Państwo termin, lokalizację oraz typ samochodu. Formalności są realizowane w kilka minut. Rezerwacji można dokonać poprzez formularz na stronie lub telefonicznie.