Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin – szybko, minimum formalności, bez kaucji!

Przylatują Państwo do Modlina? Warto postawić na wygodę i niezależność przemieszczania się po stolicy i jej okolicach. Wypożyczalnia samochodów Target Auto zapewnia konkurencyjne ceny, prostą procedurę i szereg innych korzyści. Więcej poniżej!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów w Modlinie dostępny przez całą dobę

Ekspresowa wypożyczalnia samochodów w Modlinie, bez kaucji, bez ukrytych kosztów, dostępna 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu? To możliwe! Zachęcamy do zapoznania się z zaletami wynajmu właśnie u nas.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Warszawa-Modlin – lokalizacja Target Auto

Port lotniczy Warszawa-Modlin mieści się w Nowym Dworze Mazowieckim, ok. 35 km na północny wschód od centrum stolicy. Obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe obsługiwane przede wszystkim przez tanich przewoźników – linie Ryanair i Wizzair. Zapewnia więc możliwość budżetowego podróżowania do i z Warszawy.

Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się bezpośrednio przy terminalu lotniska. Wystarczy zarezerwować auto, aby czekało ono na Państwa na miejscu. To najlepszy sposób, aby wygodnie dojechać z Modlina do Warszawy lub w inne dowolne miejsce.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej

Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z wynajmem samochodu na lotnisku Warszawa-Modlin. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Wynajem samochodu w Modlinie – szybko i prosto

Dbamy nie tylko fundusze naszych Klientów, ale również o ich wygodę. Dlatego procedura wynajmu samochodu w Modlinie jest niezwykle prosta. Wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji przez Internet lub telefon. Nasz pracownik będzie na Państwa czekał w terminalu i pokieruje bezpośrednio do pojazdu.