Samochody na wynajem – flota aut Target Auto

Mamy zróżnicowaną i nowoczesną flotę samochodów do wynajęcia, dostosowaną do potrzeb naszych Klientów. Stale kontrolowany stan techniczny i wizualny naszych pojazdów zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę wynajmu auta osobowego w każdym z naszych oddziałów. Wystarczy dokonać rezerwacji, aby mieć gwarancję otrzymania pojazdu w takiej samej lub wyższej klasie we wskazanym terminie.

Samochody do wynajęcia w Target Auto – nowe modele!

Dysponujemy samochodami z różnymi typami nadwozia i udogodnieniami, ze skrzynią automatyczną. Wszystkie samochody są też czyszczone i sprawdzane przed przekazaniem klientowi. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

Najlepsza CENA! Opel Corsa

Hyundai i30 Kombi

Opel Astra Kombi

Ford Focus Kombi

Seat Toledo

Skoda Citigo

Fiat Tipo Sedan

Skoda Scala

Seat Leon

Skoda Rapid

Škoda Fabia

Hyundai i30

Ford Fiesta

Seat Ibiza

Renault Megane

Fiat Tipo

Zapraszamy do kontaktu


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Rezerwację można złożyć za pomocą formularza online, ale też telefonicznie lub mailowo – zgodnie z preferencjami.

Wynajem samochodu osobowego – najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega proces wynajmu samochodu w Target Auto? Co gwarantujemy naszym klientom? Czy każdy może wypożyczyć auto? Zachęcamy do zapoznania się z listą najczęściej zadawanych pytań oraz naszych odpowiedzi.

1Czy wynajem samochodu w Target Auto wymaga wpłaty depozytu (kaucji)?
Target Auto w większości przypadków oferuje wynajem samochodu bez kaucji. Wystarczy zapłacić kartą kredytową lub debetową. *W przypadku rezerwacji o wartości poniżej 500 zł zastrzegamy sobie prawo do pobrania depozytu.
2Czy samochód można odebrać/zwrócić w godzinach porannych lub nocnych? 
Tak – wszystkie nasze oddziały funkcjonują całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego samochód można odebrać lub zwrócić o dowolnej porze (bez dodatkowych opłat). Ważne jest jedynie przestrzeganie wskazanego w umowie terminu zwrotu. Ponadto nie pobieramy dodatkowych opłat w przypadku przesunięcia terminu odbioru z powodu opóźnienia Państwa lotu.
3Co obejmuje dodatkowe ubezpieczenie?
Dodatkowe ubezpieczenie obejmuje zniesienie udziału własnego w szkodzie (dotyczy szkody częściowej), nie pokrywa jednak uszkodzenia felg i/lub opon. Uwaga! Ubezpieczenie dotyczy tylko jednej szkody, tj. każda kolejna spowodowana podczas wynajmu szkoda jest płatna zgodnie z regulaminem. Podstawowe ubezpieczenie OC jest wliczone w cenę wynajmu auta.
4Jakie dokumenty są niezbędne, żeby wynająć samochód w Target Auto?
Do wypożyczenia samochodu osobowego niezbędne jest aktualne prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport.
5Czy obowiązuje minimalny wiek kierowcy wynajmującego auto?
W naszej wypożyczalni nie ma minimalnego wieku kierowcy oraz minimalnego okresu posiadania prawa jazdy.
6Czy auta są serwisowane/sprawne technicznie?
Tak – wszystkie nasze auta są regularnie serwisowane zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu do klienta trafiają wyłącznie w pełni sprawne pojazdy.
7Czy auta są czyszczone po każdym użytku?
Tak – każdy samochód jest dokładnie czyszczony, zanim trafi do kolejnego klienta.
8Czy można wypożyczyć auto z fotelikiem dla dziecka?
Tak – zapewniamy możliwość wynajmu samochodu wraz z fotelikiem dostosowanym do wieku i wagi dziecka. Wszystkie foteliki są kupowane w Polsce i posiadają homologację oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
9Co zrobić w przypadku awarii wynajętego samochodu lub kolizji podczas jazdy?
W przypadku udziału w wypadku/kolizji lub awarii auta należy skontaktować się z Target Auto – pod numerem telefonu otrzymanym podczas rezerwacji. Przy stłuczce lub wypadku zawsze wskazany jest ponadto kontakt z policją.
10Czy można płacić kartą zagraniczną?
Tak. Realizujemy płatności kartą zagraniczną.