Wynajem krótkoterminowy samochodu – jak działamy w Target Auto? Bezproblemowo!

Jesteśmy wypożyczalnią pojazdów specjalizującą się w krótkoterminowym wynajmie samochodów. Przylatują Państwo do Polski na urlop lub w interesach i chcą poruszać się wygodnie podczas całego pobytu? Zachęcamy do skorzystania z wynajmu auta z wypożyczalnią Target. Zapewniamy konkurencyjne ceny i przejrzyste zasady!

Wynajem samochodów na dni w Target Auto – bez kaucji, bez limitu kilometrów
Już od 59 zł za dzień!

Nasza wypożyczalnia samochodów Target Auto zapewnia korzystne i jasne warunki wynajmu. Nie pobieramy kaucji i nie narzucamy limitu kilometrów. Dzięki temu nasi klienci mogą się cieszyć spokojem i swobodą podczas swojego pobytu w Polsce.

Brak kaucji

Różnorodność floty

Brak limitu kilometrów

Szybki kontakt

Minimalne formalności sprawiają, że wynajem auta jest wygodny – niezależnie od tego, czy potrzebują go Państwo na kilka dni, na tydzień czy na miesiąc. Po dokonaniu rezerwacji samochód będzie na Państwa czekać w wybranym oddziale. Zwrotu można dokonać w tym samym lub innym mieście, w którym znajduje się nasz oddział.

Jak przebiega wynajem samochodu na dni krok po kroku?

1

Wybór terminu oraz lokalizacji odbioru i zwrot

Rezerwacji można dokonać elektronicznie (przez naszą stronę internetową lub e-mail) oraz telefonicznie. Na początek należy wskazać okres wynajmu – termin odbioru i zwrotu samochodu – oraz lokalizację. Istnieje możliwość odbioru i zwrotu w innych oddziałach Target Auto.

1
2

Wybór samochodu do wypożyczenia

Dysponujemy różnorodną, nowoczesną flotą –. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni pojazd. Podczas rezerwacji należy wybrać pożądany samochód – zapewniamy rezerwację modelu w takiej samej lub wyższej klasie.

2
3

Wybór dodatkowych opcji personalizujących najem

Istnieje również możliwość personalizacji rezerwacji, np. poprzez wybór dodatkowego ubezpieczenia czy dodanie drugiego kierowcy. Oferujemy też np. foteliki dziecięce, które można zarezerwować wraz z samochodem bezpośrednio w formularzu na stronie.

3
4

Wypełnienie prostego formularza

Nasz formularz rezerwacji jest prosty, dzięki czemu jego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka chwil. Po jego przesłaniu w ciągu kilku chwil skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia warunków wynajmu. Rezerwacje przyjmujemy też telefonicznie i mailowo.

4
5

Podpisanie umowy i potwierdzenie płatności – samochód jest zarezerwowany!

Dzięki specjalnemu, bezpiecznemu systemowi formalności w Target Auto są uproszczone do minimum, a ich dopełnienie zajmuje tylko kilka chwil. Zarezerwowany samochód będzie czekał w wybranym czasie i miejscu – co ważne, nawet w przypadku opóźnienia przylotu i bez dodatkowych opłat za przedłużenie rezerwacji!

5

Mają Państwo dodatkowe pytania?


Chętnie na nie odpowiemy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Tą drogą przyjmujemy również rezerwacje na nasze samochody.