Wypożyczalnia samochodów – Kraków, lotnisko Balice. Bez kaucji i zbędnych formalności!

Zachęcamy do wynajmu samochodów bezpośrednio na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu mogą Państwo wyruszyć w trasę od razy po przylocie do Polski. Zapewniamy dobre ceny, minimum formalności i nowe, komfortowe auta. Nie wymagamy depozytu!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów w Krakowie – atrakcyjne ceny i żadnych ukrytych kosztów

Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu samochodów bez ukrytych kosztów. Dajemy gwarancję wydłużenia rezerwacji bez dodatkowych opłat przy opóźnionym locie. Odbiór i zwrot są możliwe całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków-Balice – gdzie jesteśmy?

Kraków-Balice to międzynarodowy port lotniczy położony 11 km na zachód od centrum stolicy Małopolski. Jest to drugie lotnisko w Polsce pod względem realizowanych operacji lotniczych i odprawianych pasażerów. Dzięki wypożyczalni Target Auto można tuż po przylocie wygodnie odjechać z lotniska wynajętym samochodem.

Wynajem z nami jest prosty – wystarczy wcześniej zarezerwować samochód telefonicznie lub online. Po przylocie kontaktujecie się Państwo telefonicznie z naszym pracownikiem, który zabierze Państwa z lotniska na miejsce odbioru samochodu. Cała procedura trwa zaledwie kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem samochodu w Krakowie na lotnisku – to proste

Procedura wynajmu z Target Auto jest naprawdę prosta i szybka. Zachęcamy do rezerwacji online – zajmuje to tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz typ pojazdu. Formalności na miejscu również są ograniczone do minimum. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas!