Wypożyczalnia samochodów Katowice-Pyrzowice – ekspresowy wynajem aut na lotnisku

Szukają Państwo wypożyczalni samochodów w Katowicach, bez konieczności wnoszenia kaucji? Zapraszamy do punktu Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Zapewniamy odbiór auta od razu po przylocie oraz gwarantujemy bezpłatne przedłużenie rezerwacji przy opóźnieniu lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

Wynajem samochodów może być jednocześnie prosty, bezpieczny i wygodny! Oferujemy przystępne ceny, minimum formalności i szybki odbiór na lotnisku w Katowicach. Wystarczy dokonać rezerwacji online lub telefonicznie.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice-Pyrzowice – jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice im. Wojciecha Korfantego znajduje się 33 km na północ od stolicy Górnego Śląska. Ma 3 terminale o łącznej przepustowości 8 mln pasażerów rocznie. Bezpośrednio przy lotnisku znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów Target Auto oferująca najkorzystniejszy wynajem auta w Katowicach.

Są Państwo zainteresowani wynajmem auta po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji, a po przylocie zadzwonić do Target Auto. Po kilku minutach nasz pracownik dowiezie Państwa w miejsce odbioru pojazdu!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Mają dodatkowe pytania czy wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail – udzielimy wszelkich informacji i pomożemy zarezerwować auto.

Wynajem samochodu w Katowicach – jak to działa?

Dbamy o to, aby wynajem samochodu na lotnisku w Katowicach był maksymalnie prosty i szybki. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji auta – dzięki temu będzie ono czekać na Państwa (nawet w przypadku opóźnionego lotu, bez dodatkowych opłat). Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie.