Wypożyczalnia samochodów Katowice-Pyrzowice – ekspresowy wynajem aut na lotnisku

Szukają Państwo wypożyczalni samochodów w Katowicach, bez konieczności wnoszenia kaucji? Zapraszamy do punktu Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Zapewniamy odbiór auta od razu po przylocie oraz gwarantujemy bezpłatne przedłużenie rezerwacji przy opóźnieniu lotu.

Przejdź do wyboru samochodu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

Wynajem samochodów może być jednocześnie prosty, bezpieczny i wygodny! Oferujemy przystępne ceny, minimum formalności i szybki odbiór na lotnisku w Katowicach. Wystarczy dokonać rezerwacji online lub telefonicznie.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice-Pyrzowice – jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice im. Wojciecha Korfantego znajduje się 33 km na północ od stolicy Górnego Śląska. Ma 3 terminale o łącznej przepustowości 8 mln pasażerów rocznie. Bezpośrednio przy lotnisku znajduje się nasza wypożyczalnia samochodów Target Auto oferująca najkorzystniejszy wynajem auta w Katowicach.

Są Państwo zainteresowani wynajmem auta po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji, a po przylocie zadzwonić do Target Auto. Po kilku minutach nasz pracownik dowiezie Państwa w miejsce odbioru pojazdu!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Mają dodatkowe pytania czy wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail – udzielimy wszelkich informacji i pomożemy zarezerwować auto.

Wynajem samochodu w Katowicach – jak to działa?

Dbamy o to, aby wynajem samochodu na lotnisku w Katowicach był maksymalnie prosty i szybki. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji auta – dzięki temu będzie ono czekać na Państwa (nawet w przypadku opóźnionego lotu, bez dodatkowych opłat). Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie.