Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina – ekspresowy wynajem.
Bez kaucji!

Tani wynajem samochodu na kilka – kilkanaście dni z lotniska Chopina? To możliwe z Target Auto! Oferujemy różnorodną flotę nowoczesnych pojazdów osobowych. Brak kaucji, brak limitu kilometrów.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Chopina – czynna 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu

W Target Auto zapewniamy proste i przejrzyste warunki wynajmu samochodu na lotnisku Chopina. Jesteśmy stale dostępni – całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina – gdzie jesteśmy?

Międzynarodowy port lotniczy im. Fryderyka Chopina to główne lotnisko Warszawy i największy obiekt tego typu w Polsce. Znajduje się ok. 8 km na południowy zachód od centrum miasta i obsługuje loty rejsowe, czarterowe oraz cargo, odprawiając nawet kilkanaście milionów pasażerów rocznie.

Wypożyczalnia Target Auto znajduje się bezpośrednio przy terminalu, co umożliwia łatwy odbiór i zwrot samochodów. Zapewniamy też rezerwację zamówionego pojazdu nawet w przypadku opóźnienia Państwa przylotu – bez dodatkowych opłat.

Wypożyczalnia aut na lotnisku Chopina – zapraszamy do kontaktu

Mają Państwo dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu samochodów na lotnisku Chopina lub w innych naszych lokalizacjach

Wynajem samochodu w Warszawie – jak to działa?

Aby wynająć samochód po przylocie do Polski, wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji przez formularz online, telefon lub e-mail. Zapewniamy rezerwację pojazdu w wybranej lub wyższej klasie oraz odbiór bezpośrednio z lotniska. W hali przylotów będzie czekał na Państwa nasz pracownik, który zaprowadzi do pojazdu i przekaże kluczyki.