Wynajem samochodów w Gdańsku

Target Auto to wygodna, tania oraz szybka wypożyczalnia samochodów na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie. Aby skorzystać z oferty wynajmu krótkoterminowego po przylocie, zapraszamy do nas. W Target Auto możesz liczyć na przystępne ceny, profesjonalną obsługę oraz możliwość odbioru oraz zwrotu auta przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem auta na lotnisku w Gdańsku – z Target Auto najkorzystniej!

Oferujemy wyjątkowy asortyment korzyści, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nas swoim znajomym!

Co warto wiedzieć na temat wypożyczania samochodów w naszej wypożyczalni ?

Lotnisko Lecha Wałęsy oddalone jest o około 17 km od centrum Gdańska, ok. 21 km od centrum Gdyni oraz ok. 20 km od centrum Sopotu. Dlatego nasza wypożyczalnia aut na lotnisku z powodzeniem obsługuje całe Trójmiasto.

Proces wynajmu auta jest przeprowadzany całkowicie bezproblemowo, bez konieczności spełniania nadmiernych formalności. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu na kilka dni, na tydzień, czy na cały miesiąc, z nami wynajem aut będzie Cię cieszył. Po złożeniu rezerwacji samochód czeka na Ciebie w wybranym oddziale na wyznaczony dzień. Możesz oddać auto w tej samej lub w innej lokalizacji, na przykład w jednym z naszych oddziałów w innym mieście.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji


Interesują Państwa szczegóły oferty? Chcecie dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail

Wynajem samochodów w Gdańsku (lotnisko) – jak to działa

Rezerwacja najmu samochodu w Target Auto może nastąpić drogą telefoniczną lub elektroniczną, przez stronę internetową lub pocztę elektroniczną. Należy ustalić daty wypożyczenia oraz lokalizację odbioru i zwrotu pojazdu. Właśnie dlatego Target Auto umożliwia odbiór i zwrot w różnych lokalizacjach w kraju.