Wypożyczalnia samochodów Balice Kraków lotnisko

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu będziecie Państwo mogli rozpocząć podróż od razu po przylocie do Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny, uproszczone formalności oraz nowe, wygodne pojazdy. Co więcej, nie jest wymagany żaden depozyt!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wypożyczalnia samochodów Balice Kraków lotnisko

Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu samochodów bez ukrytych kosztów. Dajemy gwarancję wydłużenia rezerwacji bez dodatkowych opłat przy opóźnionym locie. Odbiór i zwrot są możliwe całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Wypożyczalnia samochodów Balice Kraków lotnisko - dokąd jedziemy?

Kraków-Balice jest ważnym międzynarodowym lotniskiem, położonym 11 km na zachód od centrum Krakowa. Jest drugim największym lotniskiem w Polsce pod względem liczby operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przybyciu na lotnisko, podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

Wypożyczenie samochodu u nas jest niezwykle wygodne - wystarczy wcześniej zarezerwować go przez telefon lub internet. Po przylocie, wystarczy jedynie skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie, który odbierze Państwa z lotniska i zawiezie do miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać wynajęty samochód. Cała procedura zajmuje tylko kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

wypożyczalnia samochodów Balice Kraków lotnisko – to proste

Wynajem samochodu z Target Auto jest niezwykle prosty i szybki. Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.