Wynajem aut lotnisko Kraków

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu będziecie mogli natychmiast rozpocząć podróż po przylocie do Polski. Oferujemy konkurencyjne ceny, uproszczone procedury formalne oraz nowe, komfortowe pojazdy. Dodatkowo, nie wymagamy żadnego depozytu!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem aut lotnisko Kraków

Oferujemy wynajem samochodów z klarownymi warunkami, bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy bezpłatne wydłużenie rezerwacji w przypadku opóźnionego lotu. Klienci mają także możliwość odbioru i zwrotu pojazdów przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu!

Wynajem aut lotnisko Kraków - dokąd jedziemy?

Kraków-Balice to istotne międzynarodowe lotnisko, położone 11 km na zachód od centrum Krakowa. Jest drugim pod względem wielkości lotniskiem w Polsce, jeśli chodzi o liczbę operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przybyciu na lotnisko, podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

Wynajem samochodu z naszej wypożyczalni jest niezwykle wygodny - wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznie lub online. Po przylocie, wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie, który odbierze Państwa z lotniska i przetransportuje do miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać wynajęty samochód. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem aut lotnisko Kraków – to proste

Wypożyczenie samochodu z Target Auto jest niezwykle łatwe i szybkie. Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.