Wynajem aut lotnisko Kraków bez kaucji

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu będziecie mogli od razu rozpocząć podróż po przylocie do Polski. Oferujemy konkurencyjne ceny, uproszczone procedury formalne oraz nowe, komfortowe pojazdy. Co więcej, nie ma konieczności wniesienia żadnego depozytu!

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem aut lotnisko Kraków bez kaucji

Zapewniamy wynajem samochodów z przejrzystymi warunkami, pozbawionymi ukrytych kosztów. Dodatkowo, gwarantujemy bezpłatne wydłużenie rezerwacji w przypadku opóźnionego lotu. Oferujemy również możliwość odbioru i zwrotu pojazdów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!

Wynajem aut lotnisko Kraków bez kaucji - dokąd jedziemy?

Kraków-Balice to znaczące międzynarodowe lotnisko, usytuowane 11 km na zachód od centrum Krakowa. Jest drugim największym lotniskiem w Polsce pod względem liczby operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przybyciu na lotnisko, podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

Wynajem samochodu z naszej wypożyczalni jest niezwykle wygodny - wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznie lub online. Po przylocie, wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie, który odbierze Państwa z lotniska i zawiezie do miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać wynajęty samochód. Cała procedura trwa zaledwie kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem aut lotnisko Kraków bez kaucji – to proste

Wypożyczenie samochodu z Target Auto to proces niezwykle prosty i szybki. Gorąco zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.