Wynajem aut lotnisko Balice bez kaucji

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu będziecie Państwo mogli rozpocząć podróż od razu po przylocie do Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny, uproszczone procedury formalne oraz nowe, wygodne pojazdy. Co więcej, nie wymagamy żadnego depozytu!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem aut lotnisko Balice bez kaucji

Oferujemy wynajem samochodów z jasnymi warunkami, wolnym od ukrytych kosztów. Zapewniamy również bezpłatne wydłużenie rezerwacji w przypadku opóźnionego lotu. Odbiór i zwrot pojazdów są dostępne przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu!

Wynajem aut lotnisko Balice bez kaucji - dokąd jedziemy?

Lotnisko Kraków-Balice jest ważnym międzynarodowym lotniskiem, które znajduje się 11 km na zachód od centrum Krakowa. Jest drugim pod względem wielkości lotniskiem w Polsce, jeśli chodzi o liczbę operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przybyciu na lotnisko, podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

Wynajem samochodu u nas jest niezwykle wygodny - wystarczy wcześniej zarezerwować go telefonicznie lub online. Po przylocie, wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie, który odbierze Państwa z lotniska i przetransportuje do miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać wynajęty samochód. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem aut lotnisko Balice bez kaucji – to proste

Wypożyczenie samochodu z Target Auto to proces niezwykle prosty i szybki. Gorąco zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.