Rent a car Katowice Pyrzowice

Czy poszukujesz usługi wypożyczalni samochodów w Katowicach, gdzie nie ma konieczności dokonywania wpłaty kaucji? Serdecznie zapraszamy do naszej lokalizacji Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Gwarantujemy szybkie przyjęcie pojazdu po przylocie oraz dodatkową opcję bezpłatnego przedłużenia rezerwacji w przypadku opóźnienia lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Rent a car Katowice Pyrzowice 24 h/dobę

U nas możliwe jest łatwe, bezpieczne i wygodne wypożyczenie samochodu! Oferujemy atrakcyjne ceny, minimalne formalności oraz szybkie odbieranie pojazdu na lotnisku w Katowicach. Wystarczy zarezerwować online lub zadzwonić, aby skorzystać z naszych usług.

Rent a car Katowice Pyrzowice - jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, nazwany na cześć Wojciecha Korfantego, leży 33 kilometry na północ od głównego miasta Górnego Śląska i składa się z trzech terminali, mogących obsłużyć łącznie 8 milionów pasażerów rocznie. Bezpośrednio przy lotnisku znajduje się nasza firma wypożyczająca samochody, Target Auto, oferująca najatrakcyjniejsze warunki wynajmu pojazdów w Katowicach.

Planują Państwo skorzystać z usług wypożyczalni samochodów po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy zarezerwować pojazd z wyprzedzeniem, a następnie skontaktować się z naszą firmą, Target Auto, po przylocie. Nasz zespół szybko dostarczy Państwu samochód do wybranej lokalizacji!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Czy mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji na temat naszych usług? Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże w procesie rezerwacji samochodu.

Rent a car Katowice Pyrzowice – jak to działa?

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu jak największej wygody i szybkiego procesu wynajmu samochodu na lotnisku w Katowicach. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania pojazdu, co zapewni jego dostępność nawet w przypadku opóźnienia lotu, bez konieczności dodatkowych opłat. Rezerwację można dokonać zarówno przez internet, jak i telefon.