Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice bez kaucji

Zachęcamy do wynajmu samochodów bezpośrednio na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu mogą Państwo wyruszyć w trasę od razy po przylocie do Polski. Zapewniamy dobre ceny, minimum formalności i nowe, komfortowe auta. Nie wymagamy depozytu!

WCZYTYWANIE DANYCH

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice bez kaucji

Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu samochodów bez ukrytych kosztów. Dajemy gwarancję wydłużenia rezerwacji bez dodatkowych opłat przy opóźnionym locie. Odbiór i zwrot są możliwe całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków-Balice – gdzie jesteśmy?

Kraków-Balice to ważne międzynarodowe lotnisko, które znajduje się 11 km na zachód od centrum Krakowa, stolicy Małopolski. Jest to drugie największe lotnisko w Polsce pod względem liczby operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przylocie, podróżni mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co pozwala im wygodnie opuścić lotnisko, podróżując wynajętym pojazdem.

Wypożyczenie samochodu u nas jest bardzo łatwe - wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznie lub online. Po przylocie, po prostu kontaktujecie się telefonicznie z naszym pracownikiem, który odbierze Was z lotniska i zawiezie do miejsca odbioru samochodu. Cały proces trwa tylko kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem samochodu w Krakowie na lotnisku – to proste

Wypożyczenie samochodu z Target Auto jest niezwykle proste i szybkie. Gorąco zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru i preferowany rodzaj pojazdu. Formalności na miejscu są minimalne, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.