Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko bez karty kredytowej

Szukasz wypożyczalni samochodów w Katowicach, gdzie nie jest wymagana kaucja? Zapraszamy do naszego punktu Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Gwarantujemy natychmiastowy odbiór auta po przylocie i oferujemy bezpłatne przedłużenie rezerwacji w przypadku opóźnienia lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

U nas wynajem samochodów to prosty, bezpieczny i wygodny proces! Zapewniamy konkurencyjne ceny, minimalne formalności i szybkie odbieranie na lotnisku w Katowicach. Wystarczy dokonać rezerwacji online lub zadzwonić, aby skorzystać z naszych usług.

Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko – jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, noszący imię Wojciecha Korfantego, znajduje się 33 km na północ od głównego miasta Górnego Śląska i dysponuje trzema terminalami o łącznej przepustowości wynoszącej 8 milionów pasażerów rocznie. Bezpośrednio obok lotniska znajduje się Target Auto, nasza wypożyczalnia samochodów oferująca najkorzystniejsze warunki wynajmu aut w Katowicach.

Czy rozważają Państwo wynajem samochodu po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy zarezerwować pojazd z wyprzedzeniem, a po przylocie wystarczy skontaktować się z naszą firmą, Target Auto. Nasz personel dostarczy Państwu samochód do wyznaczonego miejsca w ciągu kilku chwil!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Czy mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji na temat naszych usług? Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże w procesie rezerwacji samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko bez karty kredytowej – jak to działa?

Nasz nadrzędny cel to zapewnienie Państwu jak najbardziej wygodnego i szybkiego procesu wynajmu samochodu na lotnisku w Katowicach. Serdecznie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji auta. Dzięki temu samochód będzie na Państwa oczekiwał, nawet w przypadku opóźnionego lotu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Można dokonać rezerwacji zarówno online, jak i telefonicznie.