Wynajem samochodów w Gdańsku opcja bez kaucji

Nasi Klienci dokonujący płatności kartą kredytową lub debetową nie są zobowiązani do uiszczenia kaucji. Dzięki temu wynajem samochodu nie blokuje środków finansowych, co pozwala na ich wykorzystanie.

Jesteśmy wypożyczalnią pojazdów specjalizującą się w krótkoterminowym wynajmie samochodów. Nasza firma Target Auto oferuje konkurencyjne ceny i przejrzyste zasady. Jeśli przyjeżdżają Państwo do Polski w celach biznesowych lub na urlop i chcielibyście swobodnie poruszać się podczas pobytu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu samochodów. W Target Auto samochody wypożyczamy na dni, bez kaucji i bez limitu kilometrów, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się spokojem i wolnością podczas pobytu w Polsce. Posiadamy różnorodną flotę samochodów, a minimalne formalności sprawiają, że wynajem jest szybki i wygodny. Po dokonaniu rezerwacji samochód czeka na Państwa w wybranym oddziale. Zwrot może zostać dokonany w tym samym lub w innym mieście, gdzie znajduje się nasz oddział. Brak kaucji, różnorodność floty samochodów, brak limitu kilometrów i szybki kontakt to tylko niektóre z zalet oferowanych przez wypożyczalnię Target Auto.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem auta na lotnisku w Gdańsku – z Target Auto najkorzystniej!

Oferujemy wyjątkowy asortyment korzyści, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nas swoim znajomym!

Co warto wiedzieć na temat wypożyczania samochodów w naszej wypożyczalni ?

Lotnisko Lecha Wałęsy znajduje się około 17 km od centrum Gdańska, około 21 km od centrum Gdyni oraz około 20 km od centrum Sopotu. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia znajduje się przy lotnisku, bez problemu obsługujemy całe Trójmiasto. Proces wynajmu auta odbywa się bez zbędnych formalności. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu na kilka dni, tygodni, czy nawet miesiąc, u nas wypożyczysz samochód, który spełni Twoje oczekiwania. Po złożeniu rezerwacji samochód będzie na Ciebie czekał na wybrany przez Ciebie dzień w wybranej przez siebie lokalizacji. A po zwrocie, oddać go możesz w tym samym miejscu lub w wybranej przez siebie lokalizacji, nawet w innym mieście.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji


Interesują Państwa szczegóły oferty? Chcecie dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail

Wynajem samochodów w Gdańsku (lotnisko) – jak to działa

Rezerwacje prowadzimy drogą elektroniczną, przez naszą stronę www lub e-mail, a także przez telefon. Na początek wybierz okres wynajmu samochodu, termin jego odbioru i zwrotu oraz lokalizację. Możliwy jest odbiór i zwrot w innych oddziałach Target Auto. Oferujemy różnorodną, nowoczesną i zróżnicowaną flotę, dzięki czemu każdy znajdzie u nas auto odpowiednie dla siebie. W trakcie rezerwacji, wybierz interesujące Cię auto. Zapewniamy rezerwację modelu w takiej samej lub wyższej kategorii. Personalizuj swoją rezerwację: wybierz dodatkowe ubezpieczenie, dodaj kolejnego kierowcę, fotelik dziecięcy i wiele innych opcji. Wszystko to możesz zrobić podczas rezerwacji online. Wypełnij prosty formularz rezerwacji, który zajmie tylko kilka minut. Gdy go wypełnisz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia warunków wynajmu. Oczywiście, zawsze możesz też zrobić to telefonicznie lub mailowo. Dzięki naszemu bezpiecznemu systemowi formalności, cała procedura jest łatwiejsza i zajmie Ci tylko kilka chwil. Twój samochód będzie już na Ciebie czekał w wybranym czasie i miejscu - nawet w przypadku opóźnienia lotu, bez dodatkowych opłat za przedłużenie rezerwacji.