Tania wypożyczalnia samochodów Katowice

Czy potrzebujesz wypożyczalni samochodów w Katowicach, gdzie nie trzeba wpłacać kaucji? Zapraszamy do naszej siedziby Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Zapewniamy szybki odbiór pojazdu po przylocie oraz gratisową opcję przedłużenia rezerwacji w przypadku opóźnienia lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

U nas wypożyczanie samochodów to proste, bezpieczne i wygodne rozwiązanie! Zapewniamy atrakcyjne ceny, ograniczone formalności oraz szybkie odbieranie pojazdu na lotnisku w Katowicach. Wystarczy dokonać rezerwacji online lub zadzwonić, aby skorzystać z naszej oferty.

Tania wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko - jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, nazwany na cześć Wojciecha Korfantego, znajduje się 33 km na północ od głównego miasta Górnego Śląska i składa się z trzech terminali o łącznej przepustowości wynoszącej 8 milionów pasażerów rocznie. Bezpośrednio przy tym lotnisku mieści się nasza wypożyczalnia samochodów, Target Auto, która oferuje najkorzystniejsze warunki wynajmu pojazdów w Katowicach.

Czy rozważają Państwo wypożyczenie samochodu po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy zarezerwować pojazd z wyprzedzeniem, a po przylocie skontaktować się z naszą firmą, Target Auto. Nasza ekipa szybko dostarczy Państwu samochód do wybranego miejsca!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Czy mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji na temat naszych usług? Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże w procesie rezerwacji samochodu.

Tania wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko – jak to działa?

Nasz priorytet to zapewnienie Państwu maksymalnie komfortowego i szybkiego procesu wynajmu samochodu na lotnisku w Katowicach. Serdecznie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pojazdu, co pozwoli na jego gotowość nawet w przypadku opóźnienia lotu, bez konieczności dodatkowych opłat. Rezerwację można dokonać zarówno online, jak i telefonicznie.