Odbiór
Zwrot
Odbiór
Zwrot

Brak kaucji oraz limitu kilometrów!*

Obsługa kart debetowych oraz kredytowych

Rezerwuj Teraz!

Zadzwoń lub zarezerwuj auto online

Infolinia/rezerwacje

503-502-642

Poniedziałek-sobota 9-21
Niedziela 9-20

Wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko

W naszej wypożyczalni aut Target proponujemy wynajem samochodów w miejscu Wrocław – lotnisko. W ofercie są wyłącznie nowe, wygodne oraz zadbane pojazdy. Dzięki nim każda podróż jest prawdziwą przyjemnością. Gwarancja najwyższej jakości to największa zaleta, którą ma na nasza wypożyczalnia samochodów. Wrocław – lotnisko jest lokalizacją, w której oferujemy odbiór auta. Jego zwrotu można dokonać w innym tym samym miejscu lub innym naszym oddziale.

Propozycja, którą przygotowaliśmy jest kompleksowa. W naszej ofercie znajdują się samochody różnych marek w każdym segmencie. Zapewniamy również niezwykle atrakcyjne ceny. Ich ostateczna wartość zależna jest od modelu pojazdu oraz okresu wypożyczenia. Ponadto wynajem aut w lokalizacji Wrocław – lotnisko dostępny jest także w ofercie specjalnej, gdzie znaleźć można wyjątkowe promocje. Nasza wypożyczalnia Target to doskonałe rozwiązanie na komfortowe podróżowanie, z którego można skorzystać zaraz po przylocie.

Wynajem samochodów – Wrocław lotnisko – oferowane modele

Target to nasza wypożyczalnia samochodów obsługująca Wrocławlotnisko, która oferuje zarówno ekonomiczne auta niewielkich rozmiarów, jak i duże rodzinne lub dostawcze samochody. Szeroki wybór sprawia, że znajdziecie optymalny pojazd, który będzie odpowiadał waszym potrzebom, a także oczekiwaniom finansowym. Oferujemy wynajem samochodów na wrocławskim lotnisku różnych marek. Naszą flotę tworzą auta takich marek, jak Hyundai, Skoda, Opel, Nissan, Fiat, Renault czy Seat.

Wszystkie auta są całkowicie sprawne, a także zadbane oraz przygotowane do jazdy. Zapewniamy, że podróż będzie bardzo wygodna a prowadzenie pojazdu wyjątkowo przyjemne. Nasza wypożyczalnia samochodów w miejscu Wrocław lotnisko proponuje samochody wyposażone w klimatyzację oraz radio. Dodatkowo można również zamówić fotelik dla dziecka lub nawigację, która poprowadzi was zawsze do celu.

Auta dla każdego – wypożyczalnia samochodów – Wrocław lotnisko

Oferta naszej wypożyczalni Target przygotowana została z myślą o wszystkich osobach posiadających prawo jazdy. Z tego powodu nie wprowadziliśmy ograniczeń wiekowych oraz dotyczących okresu posiadania uprawnień kategorii B. Nasza wynajem aut w miejscu Wrocław – lotnisko, jest propozycją skierowaną zarówno do turystów oraz biznesmenów przylatujących do stolicy Dolnego Śląska, jak i mieszkańców miasta i regionu, którzy potrzebują samochodu, aby udać się za miasto. Dzięki tej ofercie znajdziecie zatem samochód zastępczy, auto na wakacje lub pojazd dostawczy, który pomoże wam w przeprowadzce czy przewiezieniu asortymentu. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu na lotnisku zapewnia, że znajdziecie auto na każdą okazję! Proponujemy wynajem długoterminowy, a także krótkoterminowy. Komfortowym pojazdem możecie zatem cieszyć się od jednego dnia do nawet kilku miesięcy.

Wynajem samochodu w miejscu Wrocław – lotnisko od nas jest bardzo prosty. Wystarczy posiadać aktualne prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport. Ponadto nie pobieramy kaucji, w momencie, w którym płatność jest realizowana kartą debetową, albo kredytową i zostały włączone płatności internetowe. Jest to szczególnie ważne w nocy lub wynajmując samochód na lotnisku Modlin – które nieco bardziej oddalone od aglomeracji Warszawskiej.

Wynajem samochodu – Wrocław lotnisko a ubezpieczenie

Nasza wypożyczalnia samochodów w miejscu Wrocław – lotnisko w swojej ofercie zapewnia także bezpłatnie ubezpieczenie OC. Ponadto skorzystać można również z bardzo atrakcyjnego ubezpieczenia dodatkowego. Pozwoli ono wam odczuć większe bezpieczeństwo oraz zagwarantuje bezstresowe podróżowanie, gdyż zniesiony zostanie wasz udział w szkodzie, jeżeli spowodujecie stłuczkę lub wypadek, a także dojdzie do kradzieży samochodu. Dodatkowo, korzystając z tego ubezpieczenia przed oddaniem auta, nie trzeba go sprzątać i myć.

Lokalizacje na oddanie auta – wypożyczalnia samochodów – Wrocław lotnisko

Nasza wypożyczalnia aut Target oferuje wynajem samochodów w miejscu Wrocław – lotnisko, jednak zwrócić będziecie mogli pojazd w innej lokalizacji, np. w wypożyczalni samochodów Target na lotnisku Balice. Dysponujemy oddziałami w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie oraz Modlinie. Zapraszamy po samochody, w których podróżowanie to prawdziwa przyjemność!

Nasza flota

Hyundai i30 Kombi
Nissan Qashqai
Skoda Fabia Kombi
Hyundai i30
Seat Leon
Skoda Rapid
Seat Toledo
Fiat Tipo Sedan
Renault Megane
Ford Fiesta
Skoda Fabia
Skoda Citigo
Promocja!! Fiat Tipo
Najlepsza CENA! Opel Corsa!
Opel Corsa! Oferta Specjalna