Co obejmuje dodatkowe ubezpieczenie?

Dodatkowe ubezpieczenie obejmuje zniesienie udziału własnego w szkodzie (dotyczy szkody częściowej, całkowitej oraz kradzieży pojazdu – pod warunkiem posiadania oryginalnego kluczyka). Opłata zwalnia także Wynajmującego z mycia i sprzątania pojazdu po zakończonym wynajmie. Dotyczy to tylko jednej szkody. Każda kolejna szkoda, spowodowana podczas wynajmu płatna jest zgodnie z regulaminem. Dodatkowe ubezpieczenie nie pokrywa uszkodzenia felg oraz opon.

Czy jest limit kilometrów podczas wynajmu samochodu?

Dla klientów przylatujących i odbierających samochód z Lotniska nie ma limitu kilometrów. Podczas wynajmu samochodu z Lublina, Krakowa, Katowic, Rzeszowa  lub Warszawy limit wynosi 200 km na dobę.

Czy jest kaucja za wynajem samochodu?

W przypadku wynajmu samochodu na Lotnisku i płatności kartą kredytową lub debetowa z włączonymi płatnościami internetowymi kaucja wynosi 0 zł.

Czy jest minimalny wiek kierowcy?

W naszej wypożyczalni nie ma minimalnego wieku kierowcy oraz minimalnego okresu posiadania prawa jazdyW naszej wypożyczalni nie ma minimalnego wieku kierowcy oraz minimalnego okresu posiadania prawa jazdy

Jakie dokumenty są niezbędne żeby wynająć samochód?

Żeby wynająć auto niezbędne są takie dokumenty jak aktualne prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport.

Gdzie należy się udać po wylądowaniu żeby odebrać samochód?

W Lublinie po wylądowaniu zapraszamy do naszego biura które znajduje się na wprost wyjścia z odprawy. Na pozostałych lotniskach przy wyjściu z odprawy będzie czekał nasz przedstawiciel z tabletem na którym będzie wyświetlone Państwa nazwisko i zaprowadzi do samochodu.

Czy mogę wynająć samochód jeśli posiadam zagraniczne prawo jazdy?

Jak najbardziej nie jest to żadnym problemem.

Czy samochód musi być zwrócony z pełnym bakiem?

Samochód otrzymują Państwo z pełnym bakiem i tak należy zwrócić lecz jeśli z jakiś powodów nie będzie możliwości zatankowania wtedy my zatankujemy samochód a Państwu przedstawimy paragon do zapłaty + 20 zł kosztów manipulacyjnych.

Czy samochód może prowadzić osoba której nie ma na umowie.?

Samochód może prowadzić tylko osoba wynajmująca lub osoba dodana jako dodatkowy kierowca.