Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice bez kaucji

Zachęcamy do wynajmu samochodów bezpośrednio na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu mogą Państwo wyruszyć w trasę od razy po przylocie do Polski. Zapewniamy dobre ceny, minimum formalności i nowe, komfortowe auta. Nie wymagamy depozytu!

WCZYTYWANIE DANYCH

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków bez kaucji

Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu samochodów bez ukrytych kosztów. Dajemy gwarancję wydłużenia rezerwacji bez dodatkowych opłat przy opóźnionym locie. Odbiór i zwrot są możliwe całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków bez kaucji - dokąd jedziemy?

Lotnisko Kraków-Balice, położone 11 km na zachód od centrum Krakowa, jest ważnym międzynarodowym portem lotniczym i drugim co do wielkości w Polsce pod względem liczby operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przylocie podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

U nas wypożyczenie samochodu jest niezwykle proste - wystarczy wcześniej zarezerwować go telefonicznie lub online. Po przylocie, po prostu kontaktujecie się telefonicznie z naszym pracownikiem, który odbierze Was z lotniska i zawiezie do miejsca odbioru samochodu. Cała procedura zajmuje tylko kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wynajem samochodu w Krakowie na lotnisku – to proste

Wynajem samochodu z Target Auto jest niezwykle prosty i szybki. Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.