Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko

Poszukujecie wypożyczalni samochodów w Katowicach, gdzie nie trzeba wpłacać kaucji? Zapraszamy do naszego punktu Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Zapewniamy natychmiastowy odbiór auta po przylocie i oferujemy bezpłatne przedłużenie rezerwacji w przypadku opóźnienia lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

Wynajem samochodów u nas to łatwe, bezpieczne i wygodne doświadczenie! Zapewniamy konkurencyjne ceny, minimalne formalności i szybkie odbieranie na lotnisku w Katowicach. Wystarczy zarezerwować online lub zadzwonić.

Wypożyczalnia samochodów katowice lotnisko – jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice im. Wojciecha Korfantego, usytuowany 33 km na północ od głównego miasta Górnego Śląska, posiada trzy terminale o łącznej przepustowości 8 milionów pasażerów rocznie. Tuż obok lotniska znajduje się Target Auto, nasza wypożyczalnia samochodów oferująca najlepsze warunki wynajmu aut w Katowicach.

Czy rozważają Państwo wynajem samochodu po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy zarezerwować auto z wyprzedzeniem, a po przylocie skontaktować się z naszą firmą, Target Auto. Nasz personel dostarczy Państwu samochód do wyznaczonego miejsca w ciągu kilku minut!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Czy potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług lub mają Państwo pytania lub wątpliwości? Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy w dokonaniu rezerwacji samochodu.

Wynajem samochodu w Katowicach – jak to działa?

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu jak najbardziej wygodnego i ekspresowego procesu wynajmu samochodu na lotnisku w Katowicach. Serdecznie zachęcamy do dokonania rezerwacji auta z wyprzedzeniem. Dzięki temu pojazd będzie na Państwa czekać, nawet w przypadku opóźnionego lotu, bez konieczności płacenia dodatkowych opłat. Można dokonać rezerwacji zarówno online, jak i telefonicznie.