Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice Kraków bez kaucji

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice. Dzięki temu będziecie mogli natychmiast rozpocząć podróż po przylocie do Polski. Oferujemy konkurencyjne ceny, uproszczone procedury formalne oraz nowe, komfortowe pojazdy. Dodatkowo, nie ma konieczności wniesienia żadnego depozytu!

WCZYTYWANIE DANYCH

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice Kraków bez kaucji

Umożliwiamy wynajem samochodów z przejrzystymi warunkami, bez żadnych ukrytych kosztów. Zapewniamy również gwarancję bezpłatnego wydłużenia rezerwacji w przypadku opóźnionego lotu. Odbiór i zwrot pojazdów są możliwe przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu!

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice Kraków bez kaucji - dokąd jedziemy?

Kraków-Balice to istotne międzynarodowe lotnisko, usytuowane 11 km na zachód od centrum Krakowa. Jest to drugie co do wielkości lotnisko w Polsce pod względem liczby operacji lotniczych i obsłużonych pasażerów. Po przybyciu na lotnisko, podróżujący mają możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Target Auto, co umożliwia im wygodne opuszczenie lotniska, podróżując wynajętym pojazdem.

Zapewniamy niezwykle wygodne wypożyczenie samochodu - wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznie lub online. Po przylocie, wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie, który odeśle Was z lotniska do miejsca, gdzie będziecie mogli odebrać wynajęty samochód. Cała procedura trwa tylko kilka chwil!

Potrzebują Państwa więcej informacji na temat wynajmu aut w Krakowie?

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące wypożyczalni aut w Krakowie na lotnisku im. Jana Pawła II. Pomożemy również Państwu zarezerwować odpowiedni pojazd.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice Kraków bez kaucji – to proste

Wynajem samochodu z Target Auto jest niezwykle prosty i szybki. Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji online, co zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać termin, miejsce odbioru oraz preferowany rodzaj pojazdu. Dzięki minimalnym formalnościom na miejscu, nasi klienci oszczędzają zarówno pieniądze, jak i czas.