Wynajem aut

Jak wynająć samochód :


1. Wybierz datę odbioru i zwrotu samochodu oraz lokalizację. Możesz zrobić to elektronicznie (przez naszą stronę internetową lub e-mail) lub telefonicznie. Istnieje możliwość odbioru i zwrotu samochodu w innych oddziałach Target Auto.
2. Wybierz odpowiedni pojazd. Dysponujemy różnorodną, nowoczesną flotą, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kalendarz z terminami wynajmu samochodów oraz listę samochodów dostępnych w ofercie Target Auto.
3. Personalizuj wynajem według swoich potrzeb. Istnieje możliwość dodania dodatkowego ubezpieczenia, drugiego kierowcy lub fotelika dziecięcego.
4. Wypełnij prosty formularz rezerwacyjny, który zajmie tylko kilka chwil. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku chwil, aby potwierdzić warunki wynajmu.
5. Podpisz umowę i dokonaj płatności. Samochód zostanie zarezerwowany i będzie czekał w wybranym miejscu i czasie - nawet w przypadku opóźnienia przylotu - bez dodatkowych opłat!

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem auta na lotnisku w Gdańsku – z Target Auto najkorzystniej!

Oferujemy wyjątkowy asortyment korzyści, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nas swoim znajomym!

Co warto wiedzieć na temat wypożyczania samochodów w naszej wypożyczalni ?

Lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku to jeden z najważniejszych portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowane na terenie wsi Rębiechowo, oddalonej od centrum Gdańska o około 14 kilometrów, oferuje szeroki zakres połączeń krajowych i międzynarodowych. Bezpośrednie połączenia z lotniska przewożą pasażerów do wielu europejskich stolic oraz popularnych wakacyjnych destynacji na całym świecie. Co więcej, lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku słynie z wysokiej jakości obsługi oraz nowoczesnych technologii, dzięki którym podróż zaczyna się już w momencie dotarcia na jego teren. Bez wątpienia jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą podróżować wygodnie i sprawnie!

Oferujemy Ci bezproblemowy proces wynajmu samochodu bez zbędnych formalności. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu na kilka dni, tygodni czy miesięcy, wynajem aut z nami zawsze dostarczy Ci przyjemności. Po dokonaniu rezerwacji samochodu oczekujemy na Ciebie w wybranym oddziale w umówionym dniu. Z łatwością zdołasz oddać samochód w tej samej lub innej lokalizacji, na przykład w jednym z naszych oddziałów w innym mieście.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji


Interesują Państwa szczegóły oferty? Chcecie dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail

Wynajem auta w Gdańsku (lotnisko) – jak to działa

Wypożyczalnia Target specjalizuje się w krótkoterminowym wynajmie pojazdów, umożliwiając Państwu swobodne poruszanie się po Polsce. Bez względu na to, czy odwiedzają Państwo nasz kraj w celach biznesowych, czy na wakacjach, zapewniamy konkurencyjne ceny i klarowne warunki wynajmu. Nasza wypożyczalnia samochodów Target Auto oferuje wynajem pojazdów bez kaucji i limitu kilometrów, aby zapewnić naszym klientom nieograniczoną swobodę przemieszczania się.