Tania wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko

Poszukujesz wypożyczalni samochodów w Katowicach, gdzie nie ma konieczności deponowania kaucji? Zapraszamy do naszej siedziby Target Auto przy lotnisku Pyrzowice! Oferujemy natychmiastowy odbiór pojazdu po przylocie i umożliwiamy bezpłatne przedłużenie rezerwacji w przypadku opóźnienia lotu.

KROK 1: Podaj miejsce i czas wynajmu

WCZYTYWANIE DANYCH

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice dostępny 24 h/dobę

U nas wypożyczanie samochodów to łatwy, bezpieczny i komfortowy sposób! Oferujemy atrakcyjne ceny, ograniczone formalności i ekspresowe odbieranie na lotnisku w Katowicach. Wystarczy zarezerwować online lub zadzwonić, aby skorzystać z naszej oferty.

Tania wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko - jak nas znaleźć?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, nazwany na cześć Wojciecha Korfantego, znajduje się 33 km na północ od głównego miasta Górnego Śląska i posiada trzy terminale o łącznej przepustowości wynoszącej 8 milionów pasażerów rocznie. Tuż obok tego lotniska znajduje się Target Auto, nasza wypożyczalnia samochodów, która oferuje najkorzystniejsze warunki wynajmu pojazdów w Katowicach.

Czy rozważają Państwo wypożyczenie samochodu po przylocie na lotnisko w Katowicach? Wystarczy zarezerwować pojazd z wyprzedzeniem, a po przylocie skontaktować się z naszą firmą, Target Auto. Nasza ekipa dostarczy Państwu samochód do wybranego miejsca w krótkim czasie!

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie

Czy mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji na temat naszych usług? Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże w procesie rezerwacji samochodu.

Tania wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko – jak to działa?

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu jak najbardziej komfortowego i szybkiego procesu wypożyczenia samochodu na lotnisku w Katowicach. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania pojazdu. Dzięki temu auto będzie na Państwa czekać, nawet w przypadku opóźnionego lotu, bez konieczności płacenia dodatkowych opłat. Rezerwację można dokonać zarówno online, jak i telefonicznie.