fbpx

wynajmij samochód Odbiór
wynajmij auto Zwrot
wynajem samochodów Odbiór
wynajem aut Zwrot


wypożyczalnia samochodów

Brak kaucji oraz limitu kilometrów!*

Obsługa kart debetowych oraz kredytowych

Rezerwuj Teraz!

Zadzwoń lub zarezerwuj auto online

wypożyczalnia aut target

Infolinia/rezerwacje

503-502-642

Poniedziałek-sobota 9-21
Niedziela 9-20

wypożyczalnia samochodów balice wypożyczalnia samochodów pyrzowice wypożyczalnia samochodów modlin

Wynajem samochodów w Katowicach
i na Górnym Śląsku

Będąc w Aglomeracji Śląskiej, z pewnością zamierzasz się przemieszczać pomiędzy położonymi obok siebie najbardziej rozwiniętymi miastami regionu. Najłatwiej zrobisz to samochodem. Jeśli nie masz własnego, dobrym rozwiązaniem będzie wynajem auta.

Górny Śląsk to region Polski ze stosunkowo dobrze rozwiniętą siecią dróg w niezłym stanie. Jednocześnie przyjazd swoim autem z drugiego końca Polski niekoniecznie jest wygodny, dlatego tak wiele osób po przybyciu w okolicę szuka możliwości wynajmu samochodów. Katowice to jedno z miast, w których działa wypożyczalnia samochodów Target. Poniżej dowiesz się wszystkiego o oferowanych usługach, obszarze obejmującym wynajem i zasadach najmu – również w okolicach lotniska w Pyrzowicach.

Wynajem aut – Górny Śląsk

Jeśli jesteś przejazdem na Górnym Śląsku i chcesz wynająć samochód, odwiedź nasz punkt odbioru aut w Katowicach. Formalności są niewielkie i nie ma ograniczeń, jakie obowiązują w wielu innych wypożyczalniach. U nas samochód mogą pożyczać kierowcy w każdym wieku, niezależnie od tego, kiedy zdali egzamin na prawo jazdy. Po odebraniu samochodu w Katowicach możesz odwiedzić takie okoliczne miasta jak:

  • Bytom
  • Zabrze
  • Chorzów
  • Dąbrowa Górnicza
  • Mysłowice
  • Gliwice
  • Tychy
  • …i inne miejsca.

Wynajem aut jest więc świetnym pomysłem dla przedstawicieli biznesu czy osób, które odwiedzają w regionie rodzinę czy znajomych. Jeśli przyjechałeś tylko na kilka godzin na Górny Śląsk, wynajem aut pozwoli w pełni cieszyć się wizytą, zamiast marnować czas na oczekiwanie na autobus czy pociąg. To również wygodniejsze niż taksówki, szczególnie jeśli masz do odwiedzenia miejsca położone pod miastem. Z kolei w przypadku dłuższych wyjazdów w region GOP wypożyczalnia aut zapewnia komfort, bo możesz zwiedzać, co chcesz, nie zaprzątając sobie głowy naprawami czy terminami przeglądów, jak w przypadku własnego samochodu. Wynajęty pojazd dostaniesz z pełnym bakiem, mając pewność, że jest on ubezpieczony i w dobrym stanie technicznym.

Wypożyczalnia samochodów – Katowice

Wynajem auta jest też dobrym rozwiązaniem, jeśli nie masz zamiaru opuszczać Katowic. Wąskie uliczki miasta najłatwiej przemierza się właśnie samochodem. Jeśli musisz wcześnie wstać lub późno przemieścić się z miejsca na miejsce, może się okazać, że komunikacja miejska już nie działa. Przebywanie po zmroku w zupełnie nowym miejscu niekoniecznie zresztą będzie bezpieczne. Dlatego na takie wypady lepiej wybierać samochód z wypożyczalni, który pozwoli bezpiecznie i komfortowo dotrzeć w wybrane miejsce. Jeśli zmienisz zdanie i będziesz chciał pojechać do Tych czy Bytomia, również możesz to zrobić, mając wynajęty samochód z pełnym bakiem. Bez czekania na taksówki czy sprawdzania połączeń komunikacji miejskiej, z minimum formalności zarówno w momencie wypożyczania, jak i przy oddawaniu auta.

Wynajem samochodów na lotnisku

Większość naszych klientów dociera na Górny Śląsk samolotem. Na samym lotnisku mogą oni skorzystać usług z wypożyczalni samochodów Pyrzowice. To znacznie ułatwia już samo dotarcie z lotniska do miasta. Szczególnie, jeśli masz później dojechać poza centrum – dzięki wynajętemu samochodowi skrócisz drogę nawet o kilka godzin w porównaniu do przesiadek komunikacją miejską. Warto pamiętać, że jeśli wypożyczasz auto w Pyrzowicach, nie ogranicza Cię limit kilometrów – możesz jechać, gdzie chcesz!

Zasady najmu

Do wynajęcia samochodu w Katowicach i okolicach wystarczy prawo jazdy i dowód osobisty lub paszport. Samochód mogą wynająć również osoby przybywające z zagranicy, które posługują się zagraniczną kartą debetową czy dokumentami. Dla gości spoza Polski to oznacza znacznie łatwiejsze poruszanie się po Śląsku, co ma duże znaczenie szczególnie podczas pierwszych wizyt. Jeżeli interesuje nas wynajem samochodu na lotnisku we Wrocławiu to wypożyczalnia Target także posiada taką opcję. Samochód z nawigacją we własnym języku pozwala się najlepiej zorientować w terenie. Pozwala to też ograniczyć inne koszty i podróżować tak, jak lubisz. W każdej chwili możesz bowiem wsiąść w auto i jechać do hotelu czy restauracji, które najbardziej Ci odpowiadają – nie jesteś ograniczony do ścisłego centrum jak wielu turystów, którzy słabo znają miasto. U nas nie ma też wysokiej kaucji ani dużych kar za oddanie auta bez wcześniejszego napełnienia baku, co daje Ci spokój i bezpieczeństwo podróży.

Klienci cenią nas za fachowe, a jednocześnie elastyczne podejście. Kontakt ułatwiają dedykowane infolinie, z których te lotniskowe są czynne przez całą dobę. Sprawdź szczegóły na stronie, a następnie zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz samochodu na wynajem w GOP.

Nasza flota

Nissan Qashqai
Hyundai i30 Kombi
Seat Toledo
Fiat Tipo Sedan
Skoda Scala
Hyundai i30
Seat Leon
Skoda Rapid
Renault Megane
Promocja!! Fiat Tipo
Skoda Citigo
! CENA! Opel Corsa!
Ford Fiesta
Skoda Fabia
Opel Corsa!! Oferta Specjalna