Odbiór
Zwrot
Odbiór
Zwrot

Brak kaucji oraz limitu kilometrów!*

Obsługa kart debetowych oraz kredytowych

Rezerwuj Teraz!

Zadzwoń lub zarezerwuj auto online

Infolinia/rezerwacje

503-502-642

Poniedziałek-sobota 9-21
Niedziela 9-20

Wynajem samochodów Katowice Pyrzowice

Po raz pierwszy jesteś w Katowicach? Chciałbyś zwiedzić miasto, jednak nie lubisz poruszać się komunikacją miejską? Taksówka również nie wchodzi w grę? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak wypożyczalnia samochodów. To właśnie my. Z przyjemnością oznajmiamy, że pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony zespół z pewnością dobierze dla Ciebie odpowiednie auto. Jeśli masz wątpliwości – pytaj. Rzetelnie odpowiemy na każde zapytanie.
Wyróżniamy się spośród innych flotą w każdym segmencie, jak również pracownikami, którzy są życzliwi dla każdego klienta. Wiemy bowiem, że usatysfakcjonowany klient, to szczęśliwy klient, a my chcemy dać Ci zadowolenie i szczęście.

Lotnisko Pyrzowice – tutaj nas znajdziesz

Lotnisko Pyrzowice, to kolejne miejsce, w którym powstała nasza wypożyczalnia aut. Działamy już w Krakowie i Warszawie. Wniosek z tego taki, że możesz nam zaufać. Skoro otwieramy kolejny oddział, to: albo klienci nas o to prosili, albo mamy tylu chętnych w każdym zakątku Polski, że po prostu nam się to opłaca.

Nie będziemy przecież ukrywać, że wynajem samochodów jest nie tylko naszą pasją, ale również pracą, dzięki której jesteśmy w stanie utrzymać rodziny. Nie bój się jednak – nie zostawisz u nas majątku. Staramy się bowiem, aby w każdym miejscu, nieważne, czy są to Katowice, czy Warszawa, nasze usługi były w dobrej cenie.

Poza cenami, wyróżnia nas również indywidualna oferta dla każdego klienta. Skontaktuj się z naszymi doradcami, powiedz, czego od nas oczekujesz – mały ekonomiczny samochód, samochód rodzinny, wynajem na godziny itp., a oni z pewnością przygotują dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę. Jesteśmy w stanie zaspokoić standardowe zlecenie, ale również takie, które wychodzi poza ramy normalnej obsługi. Chcemy bowiem, aby pobyt w Katowicach był dla Ciebie najmilszym wspomnieniem, jakiego doświadczyłeś. Z pewnością pomoże Ci w tym wynajęte u nas auto.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i wybierz najodpowiedniejsze auto dla siebie i swojej rodziny.

Wypożyczalnia samochodów Target – na koniec świata i jeszcze dalej

wypożyczalnia samochodów lotnisko pyrzowiceNie lubisz się ograniczać? Wypożyczalnia aut Target powstała z myślą o takich osobach jak Ty! Nawet gdybyś zechciał przejechać Katowice wzdłuż i wszerz, wynajem samochodów Ci to umożliwi. Śląsk już dawno przestał się kojarzyć jedynie z kopalniami, a współczesne Katowice mają wiele do zaoferowania. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego Spodka, odbywa się wiele eventów kulturalnych i biznesowych. Pobliski Hotel Diament oraz liczne centra biznesowe prowadzą wynajem sal konferencyjnych. Historię miasta i okolic poznasz m.in. w Muzeum Śląskim. Możesz też wybrać się na spektakl do jednego z teatrów tradycyjnych lub offowych, albo delektować się sztuką w Galerii Sztuki Współczesnej BWA lub Rondzie Sztuki. Katowice jako miasto uniwersyteckie z dużą ofertą kin, klubów i lokali gastronomicznych tętnią życiem każdej porze dnia i nocy – a my umożliwiamy ich eksplorację. Nasza wypożyczalnia aut pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Czekamy na Ciebie przy lotnisku Pyrzowice!

Nasza flota

Hyundai i30 Kombi
Nissan Qashqai
Skoda Fabia Kombi
Hyundai i30
Seat Leon
Skoda Rapid
Seat Toledo
Fiat Tipo Sedan
Renault Megane
Ford Fiesta
Skoda Fabia
Skoda Citigo
Opel Corsa!! Oferta Specjalna
Promocja!! Opel Corsa
Promocja!! Fiat Tipo