Odbiór
Zwrot
Odbiór
Zwrot

Brak kaucji oraz limitu kilometrów!*

Obsługa kart debetowych oraz kredytowych

Rezerwuj Teraz!

[:en]pl[:]

Zadzwoń lub zarezerwuj auto online

Infolinia/rezerwacje

503-502-642

Poniedziałek-sobota 9-21
Niedziela 9-20

Wynajem samochodów Katowice Pyrzowice

Po raz pierwszy jesteś w Katowicach? Chciałbyś zwiedzić miasto, jednak nie lubisz poruszać się komunikacją miejską? Taksówka również nie wchodzi w grę? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak wypożyczalnia samochodów. To właśnie my. Z przyjemnością oznajmiamy, że pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony zespół z pewnością dobierze dla Ciebie odpowiednie auto. Jeśli masz wątpliwości – pytaj. Rzetelnie odpowiemy na każde zapytanie.
Wyróżniamy się spośród innych flotą w każdym segmencie, jak również pracownikami, którzy są życzliwi dla każdego klienta. Wiemy bowiem, że usatysfakcjonowany klient, to szczęśliwy klient, a my chcemy dać Ci zadowolenie i szczęście.

Lotnisko Pyrzowice – tutaj nas znajdziesz

Lotnisko Pyrzowice, to kolejne miejsce, w którym powstała nasza wypożyczalnia aut. Działamy już w Krakowie i Warszawie. Wniosek z tego taki, że możesz nam zaufać. Skoro otwieramy kolejny oddział, to: albo klienci nas o to prosili, albo mamy tylu chętnych w każdym zakątku Polski, że po prostu nam się to opłaca.

Nie będziemy przecież ukrywać, że wynajem samochodów jest nie tylko naszą pasją, ale również pracą, dzięki której jesteśmy w stanie utrzymać rodziny. Nie bój się jednak – nie zostawisz u nas majątku. Staramy się bowiem, aby w każdym miejscu, nieważne, czy są to Katowice, czy Warszawa, nasze usługi były w dobrej cenie.

Poza cenami, wyróżnia nas również indywidualna oferta dla każdego klienta. Skontaktuj się z naszymi doradcami, powiedz, czego od nas oczekujesz – mały ekonomiczny samochód, samochód rodzinny, wynajem na godziny itp., a oni z pewnością przygotują dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę. Jesteśmy w stanie zaspokoić standardowe zlecenie, ale również takie, które wychodzi poza ramy normalnej obsługi. Chcemy bowiem, aby pobyt w Katowicach był dla Ciebie najmilszym wspomnieniem, jakiego doświadczyłeś. Z pewnością pomoże Ci w tym wynajęte u nas auto.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i wybierz najodpowiedniejsze auto dla siebie i swojej rodziny.

Nasza flota

Nissan Qashqai
Skoda Citigo
Ford Fiesta
Skoda Fabia
Promocja!! Opel Corsa
Opel Corsa!! Oferta Specjalna
Renault Megane
Fiat Tipo Sedan
Skoda Fabia Kombi
Skoda Rapid
Seat Toledo
Promocja!! Fiat Tipo
Seat Leon
Hyundai i30
Toyota Auris Kombi