Odbiór
Zwrot
Odbiór
Zwrot

Brak kaucji oraz limitu kilometrów!*

Obsługa kart debetowych oraz kredytowych

Rezerwuj Teraz!

Zadzwoń lub zarezerwuj auto online

Infolinia/rezerwacje

503-502-642

Poniedziałek-sobota 9-21
Niedziela 9-20

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów
lotnisko Jasionka

Szukasz sposobu na wynajęcie auta bez zbędnych formalności i w rozsądnej cenie? Nie mogłeś trafić lepiej! Target to lata doświadczeń i świetne zaplecze, dzięki któremu każdy ma możliwość cieszenia się pojazdem znakomicie przygotowanym i wygodnym. Nasza wypożyczalnia samochodów przy lotnisku w Rzeszowie cieszy się nie bez powodu sporym powodzeniem. Czekają tam zawsze doskonałe auta, w które można szybko wsiąść i wyruszyć w dalszą trasę. Jeśli szukasz optymalnych warunków do wynajęcia auta na dłuższy lub krótszy okres, my ją zapewniamy.

Formalności z nami to nie problem

Uważamy, że wszystkie procedury związane z wypożyczeniem aut powinny być maksymalnie uproszczone. Specjalnie dla Ciebie tak je zaplanowaliśmy. Oznacza to, że czas od pojawienia się w naszym punkcie do uruchomienia silnika minie błyskawicznie. Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie-Jasionce jest częścią naszej ogólnopolskiej sieci. Została ona tak opracowana, aby umożliwić Klientom swobodne poruszanie się po Polsce z jednego miejsca do drugiego. To swoisty szlak, który Target stworzył właśnie dla Ciebie, abyś mógł podróżować bez niechcianych ograniczeń.

Świetne pojazdy, który zawsze możesz ufać

Nie ma dobrego wynajmu aut bez solidnej floty. Czuwamy nad tym, aby była ona zawsze w jak najlepszym stanie. Współpracujemy z najlepszymi serwisantami, którzy poddają samochody regularnym przeglądom. Jeżeli pojawiają się jakieś techniczne problemy, są one na bieżąco eliminowane. Tym samym możesz cieszyć się bezpieczną jazdą bez względu na to, jaki typ auta wybrałeś. Oferujemy większe pojazdy dostawcze, niewielkie ekonomiczne modele, a także typowo rodzinne samochody, w sam raz na potrzeby wakacji w większym gronie. Z myślą o Tobie jesteśmy wszechstronni, bo w tej branży elastyczność to wielki walor.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Rzeszowie – tworzą ją ludzie!

Chcemy, żebyś w naszym biurze czuł się jak u siebie. Nasz personel otacza każdego Klienta opieką, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zapoznaje z przejrzystymi zasadami korzystania z usług. W tym zakresie przygotowaliśmy dla Ciebie wiele dobrego. Z wypożyczalnią Target nie musisz się martwić limitem kilometrów. Problemem nie jest również kaucja. Nie wymagamy jej, czym wprowadzamy na polski rynek standardy znane w wielu krajach na świecie. To tworzy naszą przewagę nad konkurencją, która może tylko naśladować te rozwiązania.

Niskie koszty i znacznie więcej korzyści z myślą o Tobie

wynajem samochodów Rzeszów Jasionka
Łatwo przekonać się, że wypożyczalnia aut w Rzeszowie-Jasionce jest odpowiednim miejscem na wynajęcie samochodu spełniającego wszelkie oczekiwania. Dzięki nam możesz być pewien, że dotrzesz bez problemu do każdego obranego celu. Opłacalny cennik łączymy z optymalnym przygotowaniem wszystkich pojazdów we flocie. Nasi pracownicy dbają o Twoje zadowolenie, a brak kłopotliwych wymogów (kaucja, limity przebiegu) przesądza o słusznym wyborze. Dla Twojej wygody obsługujemy karty płatnicze. Zdecyduj się na wypożyczalnię Target i dojeżdżaj tanio tam, gdzie zechcesz.

Nasza flota

Hyundai i30 Kombi
Nissan Qashqai
Skoda Fabia Kombi
Hyundai i30
Seat Leon
Skoda Rapid
Seat Toledo
Fiat Tipo Sedan
Renault Megane
Ford Fiesta
Skoda Fabia
Skoda Citigo
Opel Corsa!! Oferta Specjalna
Najlepsza CENA! Opel Corsa!
Promocja!! Fiat Tipo